25 січня 2017 р. відбувся перший семінар – «Публікаційна кар’єра вченого: наукометричний підхід». Обговорювалися актуальні питання, які давно стали  невід'ємною частиною сучасного наукового світу: як підвищити власні показники цитованості, як вибрати провідний журнал для публікації результатів досліджень і як взаємодіяти з видавництвом, які є базові наукометричні ресурси і як працювати з їх загальнодоступними інструментами, і взагалі, що треба робити для персонального наукового просування.

Семінар відкрила та звернулася до слухачів з вітальним словом директор бібліотеки Ірина Киричок.

В програмі було два повідомлення-презентації: «Вчений і його публікаційна кар'єра: де і як опублікуватися» (доповідач Світлана Кравченко, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу) та «Наукометричні ресурси у науковій діяльності» (доповідач Тетяна Павленко, заступник директора бібліотеки з інформаційних технологій).

Серед слухачів були присутні аспіранти, молоді викладачі та студенти університету, всього 56 людей. В цілому семінар пройшов в робочій атмосфері і викликав певний інтерес у присутніх.

Наступні два семінари відбудуться 1 та 15 лютого 2017 р.