До 30 листопада 2017 року Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна має доступ до найбільшої в світі єдиної реферативної бази даних Scopus, яка індексує більш ніж 21 000 найменувань науково-технічних та медичних журналів приблизно 5 000 міжнародних видань.

Щодня оновлювана БД Scopus включає записи, навіть до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв і забезпечує неперевершену підтримку у процесі пошуку наукових публікацій.

Користувачи-власники Єдиної картки читача інших ВНЗ Харкова теж мають можливість скористатися нагодою доступу до БД Scopus, завітавши до Центральної наукової бібліотеки ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Користувачі Наукової бібліотеки ХНМУ, які ще не отримали Єдину картку читача, можуть звернутися на абонементи молоших та старших курсів (студенти) та на абонемент наукової літератури (науковці та викладачі).