10 листопада у приміщенні Наукової бібліотеки ХНМУ у рамках співпраці із кафедрою української мови, основ психології та педагогіки відбувся комплексний захід для студентів першого курсу II-го медичного факультету. В першій його частині з літературним оглядом-презентацією «Крізь простір та час: творчі взаємини Івана Франка» виступила завідуюча сектором Наукової бібліотеки Ольга Озеркіна, розкривши тему творчих, професійних та родинних контактів І. Франка. Завідуюча відділом обслуговування науковою літературою Валентина Серпухова доповнила її оглядом книжкової виставки «Геній української нації, розум і серце українців», де представлені видання художніх творів І. Франка та франкознавча література.

У другій частині зустрічі Тетяна Павленко, заступник директора бібліотеки з інформаційних технологій, у наочній формі провела лекцію щодо користування ресурсами бібліотеки і університету за допомогою сайту НБ ХНМУ, особливу увагу приділивши запровадженій в університеті системі перевірки документів на наявність плагіату «Антиплагіат» при написанні робіт.

Такі зустрічі є досить плідними як для студентів, так і для бібліотеки.

Ольга Озеркіна, зав. сектором