Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

25 жовтня у Конференційній залі Науковим відділом і Науковою бібліотекою проведено семінар для науковців «Оформлення наукових праць як складова культури публікацій».

З вступним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи професор Валерій М’ясоєдов.

«Вимоги до оформлення наукових праць: вітчизняний аспект» презентувала заступник директора Наукової бібліотеки з інформаційних технологій Тетяна Павленко http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14054; про «Бібліографічні посилання: загальні положення та правила складання» розповіла завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом Наукової бібліотеки Світлана Кравченко http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/14078; про «Звіти у сфері науки: новий стандарт» доповіла провідний інженер з метрології Наукового відділу Ірина Токарєва.

У заключному слові Валерій Васильович наголосив про необхідність використання нових вимог і стандартів у підготовці наукових публікацій та звітів, що в свою чергу сприятиме розвитку академічної доброчесності в університетській спільноті. Директорка Наукової бібліотеки Ірина Киричок зауважила, що презентовані матеріали представлені у Репозитарії ХНМУ (див. посилання) та на сайті Наукової бібліотеки (розділ «На допомогу  студенту і науковцю»), а фахівці бібліотеки завжди готові надати користувачам консультативну допомогу з питань оформлення бібліографічних посилань та списків літератури.