Наукова бібліотека ХНМУ запрошує студентів, викладачів та співробітників університету ознайомитись з виставкою «На варті пам’яті: книги про Другу світову війну», де у двох розділах – «Хроніка воєнних років» та «Медицина на дорогах війни» представлені видання, що розповідають про буремні роки в нашій історії, оспівуючи подвиг народу та медичних працівників. Вашій увазі надаються кращі художні твори, публіцистика та мемуари, написані українськими та зарубіжними письменниками, серед яких гордість для кожного харків’янина та людини, яка пов’язала свою долю з медициною – 2 випуски спогадів про Харківську медичну школу в роки Другої світової.
Виставка експонуватиметься з 5 по 13 травня 2016 року у читальному залі Наукової бібліотеки (корпус Б), а твори, які найбільше привернули Вашу увагу, можна одразу взяти для читання, записавши на абонементі художньої літератури.

Завітайте на нашу виставку!