Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

Харківський національний медичний університет підтримує політику формування стійких практик академічної культури з акцентом на творчість і самостійність.

19 квітня відбувся семінар-презентація «Етика цитування як складова академічної доброчесності», організований Науковою бібліотекою ХНМУ. На семінарі були присутні молоді науковці та викладачі. З вітальним словом до них звернулася директор Наукової бібліотеки ХНМУ І.В. Киричок.

   

У програмі семінару було два основних питання. Про культуру і етику наукових публікацій розповіла Т.Б. Павленко, заступник директора НБ ХНМУ з ІТ. Особливу увагу вона приділила Системі перевірки текстових документів на плагіат, яка була впроваджена в університеті у 2015 році з метою контролю якості освітнього процесу та виконання науково-дослідних робіт, забезпечення оригінальності і виключення неправомірних запозичень з опублікованих раніше джерел.

С.А. Кравченко, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки, ознайомила присутніх зі стандартами та міжнародними стилями бібліографічних посилань відповідно до нових вимог щодо оформлення дисертацій. Вона також продемонструвала учасникам семінару особливості використання різноманітних онлайн-генераторів бібліографічного опису документів.

Доповіді-презентації доступні у Репозитарії ХНМУ:

Культура и этика научных публикаций

Стандарты и стили библиографических ссылок