Наукова бібліотека ХНМУ багато років є базою практики для студентів Харківської державної академії культури.

25 лютого 2016 року в бібліотеці пройшли заняття студентів 4-го курсу по типології бібліотек. Директор І.В. Киричок ознайомила з історією університетської бібліотеки, розповіла про її фонди, контингент користувачів, основні напрямки роботи, нові проекти тощо.

В рамках занять вчений секретар бібліотеки Н.Д. Гайова провела екскурсію, знайомлячи з різними пунктами обслуговування читачів, особливостями структури, довідково-бібліографічним апаратом.

Зустріч була продуктивною, у майбутніх бібліотекарів виникли питання і залишилося багато вражень. Особливо зацікавив новий експонат в читальному залі навчальної літератури.