Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

3 грудня 2015 року Наукова бібліотека провела семінар «Публікаційна кар’єра науковця: наукометричний підхід». Були присутні понад 30 учасників.

Семінар відкрив проректор з наукової роботи ХНМУ, проф. В.В. М’ясоєдов, привітавши молодих науковців з початком їх навчання в аспірантурі, а також студентів-старшокурсників, які займаються науковою роботою. Він зазначив про важливість інтеграції до міжнародної наукової спільноти, публікаційної активності в журналах, які індексуються в наукометричних БД, та необхідність використання в цьому процесі потенціалу бібліотеки.

 

З доповідями виступили директор Наукової бібліотеки І.В. Киричок («Науковець та його публікаційна кар’єра: де і як опублікуватись») та заступник директора з ІТ Т.Б. Павленко («Наукометричні ресурси в науковій діяльності»). Ці доповіді представлені в Репозитарії ХНМУ, колекція «Наукова бібліотека».

На завершення семінару директор бібліотеки запросила учасників на наступний семінар щодо використання інформаційних ресурсів, який відбудеться в Науковій бібліотеці 20 січня 2016 року о 15.00.