14-15 травня співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотечні цінності в епоху сучасних інформаційних технологій», яка відбулася у місті Чернівці, і була організована Національною науковою медичною бібліотекою України спільно з бібліотекою Буковинського державного медичного університету, Чернівецькою обласною науковою медичною бібліотекою та Українською бібліотечною асоціацією.

На форумі зібралися понад 100 фахівців бібліотечно-інформаційної галузі України та зарубіжних країн, представники медичної громадськості, які обговорювали питання діяльності медичних бібліотек України, їх місце в системі медичної науки та охорони здоров’я, поєднання традиційних бібліотечних методів роботи з сучасними інформаційними технологіями, формування перспективних напрямів і форм інформаційно-бібліотечної кооперації.

На пленарному засіданні з доповіддю-презентацією Медицина в літературі: бібліотека вузу і морально-етичне виховання студентів-медиків виступила директор НБ ХНМУ І.В. Киричок.

В рамках конференції також відбувся науково-практичний семінар «Інституційні репозитарії як засіб інтеграції української науки в глобальний інформаційний простір», де виступила з доповіддю-презентацією Інституційний репозитарій ХНМУ - від ідеї до втілення заступник директора НБ ХНМУ з інформаційних технологій Т.Б. Павленко.

Учений секретар НБ ХНМУ Н.Д. Гаєва як член атестаційної комісії взяла участь у атестації працівників медичних бібліотек України.