Наші праці

Наші акції

Untitled-3

 

 

Матеріали з надання медичної допомоги в умовах бойових дій

  

 Посібник Домедична допомога в умовах бойових дій, розроблений Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України.  

 

Навчальні відеоматеріали з надання екстреної медичної допомоги на сторінці МОЗ в YouTube.            

 

 

Підручник Невідкладна військова хірургія є збірником передових принципів і практик воєнно-польової хірургії, які сьогодні використовують військові хірурги США. Підручник надано у безкоштовний доступ в українському перекладі та англійському оригіналі і розміщено на сайті Американсько-української медичної фундації (АУМФ).

 

Навчальні матеріали з тактичної медицини в рамках Програми Медсанбат з підготовки військових медиків. Повний навчальний посібник містить основи теорії медицини і базові практичні навички, володіння якими необхідно медику в зоні військових дій. За основу посібника взято курс TCCC (Tactical Combat Casualty Care course), який переведено на українську і адаптовано для України групою медичних експертів та інструкторів проекту Медсанбат, які мають багаторічний досвід роботи в гарячих точках і знайомі з українською системою надання першої допомоги.